Sürgü Cam Sistemler, eşikli veya eşiksiz olarak uygulanmakta, dekoratif görünümü ve pratik kullanım özellikleri ile göz doldurmaktadır.Kullanım alanının daha kısıtlı olduğu yerlerde sıkça tercih edilen bu sistem , yatay olarak hareket ederek az alanda çalışma imkanı yaratmakta, bu sayede kullanımı pratik hale getirmektedir.

Ev, işyeri , cafe, restaurant vb mekanları dış çevreyle buluşturan , açık alanların dört mevsim kullanılabilmesi için uygun ortam yaratan, modern görüntüsü ile estetik katan, kullanıldığı yere ferahlık katan bir sistemdir.Kapalı halde rüzgar,ses,toz,kar,fırtına vb dış etkenlerden tam koruma sağlayarak , ısı ve ses yalıtımına da faydalı olmaktadır.

Yatay veya dikey kayıtlara bağlı kalmadan hareket kabiliyetine sahip olan bu sistemler, eşsiz bir görsel bütünlük sağlarken, manzara ve görüntüden asla ödün vermez.Ergonomik tasarımı ve tamamen katlanabilen yapısı ile dört mevsim kullanıma elverişlidir.Panellerin sağa, sola veya her iki yöne kolayca açılması özelliği sayesinde yer kaplamadan üstün performans sağlamaktadır.

Sürgülü Cam Sistemleri ,zarif yapısı ile mekanlarınıza prestij katarken, konseptinize uygun profil ve cam renk seçenekleri ile dekoratif olarak da katkı sağlamaktadır. Dış manzara kapanmadan ortamın keyfine varmanıza imkan tanıyarak, sağladığı konfor ile sizlere farklı deneyimler sunmaktadır.