Giyotin Cam Sistemler, sık kullanılan cam sistemlerinden farklı olarak dikey hareket etmesi sebebiyle ayrıcalık yaratmaktadır.

Genellikle teras, cafe, restoran, işyerleri gibi mekanlarda kullanılan giyotin cam sistemleri, özel tasarımı ile mekanlara kesintisiz panorama imkanı sunmaktadır.Dinamik yapısı ile görüş alanını sınırlamadan kullanıcıları geniş manzaralar ile buluşturmaktadır. Kolay kullanımı ile doğaya yakın üst düzey konfor sağlamakta, güçlü dizaynı ve zengin renk yelpazesiyle mekanlara kusursuz çözümler sunmaktadır.

Kusursuz dizaynı, uzaktan kumandalı kolay kullanımı ile ortama değer katan giyotin cam sistemleri, üst düzey ısı yalıtımı, ses izolasyonu gibi konularda da fayda sağlayarak dört mevsim güvenle kullanım imkânı sunmaktadır.

Giyotin cam sistemleri ileri teknoloji ile desteklenmiş özel tasarımı, cam panellerin şık ve estetik görünümü, modern ve zarif hatlarıyla fark yaratmakta, tüm bu özellikleriyle kendisinden beklenen görsel ve fonksiyonel tüm beklentileri en üst düzeyde karşılamaktadır.